Tijdens het Weekend van de Wetenschap kun je een kijkje achter de schermen nemen tijdens een rondleiding door het museumdepot.
Collectiebeheerder Sita van Hoorn neemt je mee backstage naar de collectie. Ga mee en ontdek welke geheimen er te vinden zijn, welke keuzes de medewerkers van collectiebeheer maken en welke parels van museumstukken nu achter slot en grendel liggen. Het thema dat het Natuurmuseum tijdens het Weekend van de Wetenschap heeft is het ringen van vogels voor onderzoek. Je zult dus ook wat vogels tegenkomen in het depot.
Voor deze activiteit dien je je aan te melden. Er is slechts plaats voor een beperkt aantal deelnemers. Je kunt je aanmelden door een mail te sturen naar e-mail of te bellen. Vermeld daarbij je naam, voor hoeveel personen je wilt reserveren en je contactgegevens.
Naam organisatie | De Bastei |
---|---|
Soort activiteit | Excursie / Rondleiding |
Doelgroep | Kinderen, Familie |
Prijs | € 4,00 per persoon |
Openingstijden | 1 oktober 2016: 14:30 - 16:00 uur |
Adres |
De Bastei
Waalkade 83
6511 XR Nijmegen |
Website | Ga naar de website |
Deel deze activiteit |