De diepte in: Een kleine wereld op je vingertop
Iedereen wast zijn of haar handen na een bezoekje aan de wc. Maar wat doet dat eigenlijk met de bacteriën die op je handen aanwezig zijn? En is dat wel goed? Leer er hier alles over!
Naar de websiteIedereen wast zijn of haar handen na een bezoekje aan de wc. Maar wat doet dat eigenlijk met de bacteriën die op je handen aanwezig zijn? En is dat wel goed? Leer er hier alles over!
Naar de websiteDe Koninklijke Vereniging van de Nederlandse Chemische Industrie (VNCI) is de brancheorganisatie voor de chemische industrie in Nederland.
Weekend van de Wetenschap wordt georganiseerd door NEMO Science Museum, in opdracht van het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.
De VSC is de sectororganisatie voor wetenschapsmusea en science centers.
New Scientist is het wetenschapsplatform vol ideeën die de wereld veranderen.
NPO Kennis is hét kennisplatform voor iedereen die wil weten hoe het zit. We geven heldere antwoorden op vragen die bij je opkomen over actuele kwesties. Of zaken die aansluiten op je persoonlijke leven.
De Koninklijke Vereniging van de Nederlandse Chemische Industrie (VNCI) is de brancheorganisatie voor de chemische industrie in Nederland.