Wat weet jij over handen wassen?

Denk jij dat je altijd goed je handen wast? Dan is dit spel iets voor jou. Leer op de juiste manier jouw handen wassen en versla de bacteriën.

Naar de website

Bij het interactieve RIVM- handenwas-spel Bactemon leer je je handen op de juiste manier te wassen. Was je handen in een magische spiegel in de badkamer en versla de bacteriën. Bacteriën en virussen zijn overal. Dit zijn ziekteverwekkers waar je soms ziek van kunt worden. Ze worden verspreid via je handen. Door regelmatig je handen te wassen met water en zeep verklein je de kans dat jij of iemand in je omgeving ziek wordt.

Bijzonderheden

Legitimatie met een geldig identiteitsbewijs voor iedereen vanaf 14 jaar verplicht. Zonder legitimatie word je niet toegelaten tot het terrein.

Aanmelden

Aanmelden is verplicht via de website. Dit is ook nog beperkt mogelijk op locatie op de dag zelf.

Locatie

RIVM
Antonie van Leeuwenhoeklaan 9
3721MA Bilthoven

Datum en tijd

5 oktober 2019: 10:00 - 13:00 uur
Credits: via RIVM

Naam organisatie

Soort activiteit

Ontdekken, Spel, Voorstelling / Demonstratie

Doelgroep

Jonge kinderen, Kinderen, Jongeren, Volwassenen, Familie

Toegangsprijs

gratis

Openingstijden

5 oktober: 10:00 - 13:00 uur

Adres

RIVM
Antonie van Leeuwenhoeklaan 9
3721MA Bilthoven

Website

Ga naar de website