In IJmuiden wordt de grootste zeesluis ter wereld gebouwd. Maar hoe werkt zo’n sluis precies en hoe wordt deze sluis nou gebouwd? Kom tijdens het Weekend van de Wetenschap langs bij SHIP en kom alles te weten!

SHIP is als informatiecentrum voor de bouw van de nieuwe sluis bij IJmuiden een geschikte locatie om jou alles te laten weten over de techniek en de daaraan verbonden wetenschap. Jij kunt hier door middel van Virtual Reality kennis maken met het Noordzeekanaalgebied en kun jij als eerste in de binnenkant van de sluisdeuren staan.
Daarnaast leren je tijdens Weekend van de Wetenschap hoe zo’n sluis nou precies werkt. We gaan aan de slag in de waterbakken in ons Technolab lokaal en besturen onze eigen kleine sluis.
Naam organisatie | SHIP |
---|---|
Soort activiteit | Open dag, Spel |
Doelgroep | Jonge kinderen, Kinderen, Familie |
Prijs | gratis |
Openingstijden | 5 oktober 2019: 12:00 - 15:00 uur |
Adres |
SHIP
Noordersluisweg 1
1975AM IJmuiden |
Website | Ga naar de website |
Deel deze activiteit |
