Hoe maak jij samen met de mensen van de theatertechniek sfeer bij een voorstelling? En hoe werkt dat dan, met licht en geluid? Kom naar KAF en ervaar hoe een voorstelling een beleving wordt.

Het theater is een illusie en niks is wat het lijkt. De theaterwereld maakt gebruik van technische middelen om het publiek te vermaken. Zonder licht, geluid en techniek is de theaterbak een saaie ruimte waar niks te beleven valt. Maar dan kom jij binnen, uiteraard via de artiesteningang. Je loopt naar de kleedkamer om je klaar te maken voor je grote rol. In welk stuk speel je? We hebben vier verschillende sets voorbereid en in samenwerking met een theaterdocent en technici speel je in een speciale mini-voorstelling. Jij bepaalt of de toeschouwers in het publiek het spannend, romantisch of griezelig vinden. Je maakt kennis met alle middelen waarmee een voorstelling een spektakel wordt.
In samenwerking met Chantal Demarteau en technici KAF.
Doelgroep
Deze activiteit is voor kinderen vanaf 8 jaar.
Aanmelden
Voor deze activiteit is aanmelden verplicht via e-mail vermeld in je e-mail de tijd die jouw voorkeur heeft.
Naam organisatie | Kunstlinie Almere Flevoland (KAF) |
---|---|
Soort activiteit | Excursie / Rondleiding, Workshop, Voorstelling / Demonstratie |
Doelgroep | Kinderen, Familie, Educatief programma BO |
Prijs | gratis |
Openingstijden | 5 oktober 2019: 13:00 - 14:00 uur 5 oktober 2019: 14:00 - 15:00 uur 5 oktober 2019: 15:00 - 16:00 uur 5 oktober 2019: 16:00 - 17:00 uur |
Adres |
Kunstlinie Almere Flevoland
Esplanade 10
1315TA Almere |
Website | Ga naar de website |
Deel deze activiteit |
